Polska, grosz, 1790 EB

Polska, grosz, 1790 EB

Polska, grosz, 1790 EB

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:38:40
132824
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1790 EB, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 132, Plage-miedź 178

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 209

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  80 zł