Polska, trojak, 1792 MV

Polska, trojak, 1792 MV

Polska, trojak, 1792 MV

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:35:40
132816
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1792 MV, Warszawa, na rewersie napis łaciński
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger WA.92.2.a, Plage 202, Plage-miedź 286

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 426

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  170 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  75 zł