Polska, trojak, 1790 EB

Polska, trojak, 1790 EB

Polska, trojak, 1790 EB

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:34:40
132813
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1790 EB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger WA.90.1, Plage 197, Plage-miedź 280

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 123

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  70 zł