Polska, szeląg, 1761

Polska, szeląg, 1761

Polska, szeląg, 1761

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:30:40
132868
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Toruń, szeląg, 1761, Toruń, odmiana bez liter przy herbie Torunia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Merseb. 1822, Kahnt FA2 771.b, Kop. 8387 (R1)

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 134

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  36 zł