Polska, szeląg, 1623

Polska, szeląg, 1623

Polska, szeląg, 1623

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:21:00
132660
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1623, Wilno, odmiana z Orłem na awersie, w otoku odwrócone D przy MDL
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Ivanauskas'13 - nie notuje takie wariantu

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 495

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  100 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  44 zł
7)  18 zł