Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 20:38:20
132500
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, kwartnik ruski, Aw: Orzeł heraldyczny, WLADISLAVS REX, Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku MONETA RVSSIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3065 (R4), Крижанівський 7, Gum.H. 421, Gum.P. 522, Kubiak 66-69

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 660

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  105 zł
6)  95 zł