Cesarstwo Rzymskie, denar, 68-69

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 20:31:20
130152
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galba 68-69, denar, 68-69, Rzym, Aw: Głowa w prawo i napis IMP SER GALBA CAESAR AVG, Rw: Stojąca Livia w lewo, trzymająca paterę i długie berło, wokoło napis DIVA AVGVSTA
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.00 g, patyna, rzadki
Literatura: RIC 186

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 655

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  620 zł