Zakończenie: 08-09-2016 20:30 ÷ 22:41
Prusy Książęce 1525-1657, ternar, 1591
129356
| III+ |
170 zł szac. 150 zł 575 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, grosz (1/24 talara), 1615
129360
odmiana z pełną datą 1.6.HL.1.5 | II/II- |
125 zł szac. 80 zł 239 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, grosz, 1544
128964
✢IOHAN.D:G.MAR. BRANDEN.ET.STE | III+ |
185 zł szac. 125 zł 638 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ
129319
| III+/II- |
620 zł szac. 600 zł 387 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal "SIERPIEŃ 1925"
129412
Aw: Piedestał z napisem SIERPIEŃ 1925, na nim Orzeł z roz... | II- |
160 zł szac. 60 zł 350 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Węgry, jednostronny medal Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, 1933
129413
sygnowany LUDVUG P P, KORMENDI F.J. Aw: Głowa króla w lew... | II |
210 zł szac. 100 zł 531 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, 5 rubli, 1889 АГ
103734
| II- |
2 600 zł szac. 2 500 zł 780 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 408-420
129302
Aw: Popiersie cesarza na wprost z włócznią i tarczą, w ot... | II |
2 800 zł szac. 3 750 zł 928 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 457-474
129304
Aw: Popiersie cesarza na wprost z włócznią i tarczą, w ot... | II+/I- |
2 900 zł szac. 4 000 zł 854 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Bizancjum, solidus, 542-565
129305
Aw: Popiersie na wprost, D N IVSTINI - ANVS PP AVG, Rw: W... | II/II+ |
2 300 zł szac. 2 500 zł 1005 wyświetleń |
4 | zakończona |