Aukcja online

pokaż wszystko
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 29-08-2016 18:00
Zakończenie: 08-09-2016 20:30 ÷ 22:41
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Prusy Książęce 1525-1657, ternar, 1591
Prusy Książęce 1525-1657, ternar, 1591
129356
III+

170 zł

szac. 150 zł

575 wyświetleń

5 zakończona
Prusy Książęce 1525-1657, grosz (1/24 talara), 1615
Prusy Książęce 1525-1657, grosz (1/24 talara), 1615
129360
odmiana z pełną datą 1.6.HL.1.5
II/II-

125 zł

szac. 80 zł

239 wyświetleń

5 zakończona
Śląsk, grosz, 1544
Śląsk, grosz, 1544
128964
✢IOHAN.D:G.MAR. BRANDEN.ET.STE
III+

185 zł

szac. 125 zł

638 wyświetleń

5 zakończona
Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ
Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ
129319
III+/II-

620 zł

szac. 600 zł

387 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal
Polska, medal "SIERPIEŃ 1925"
129412
Aw: Piedestał z napisem SIERPIEŃ 1925, na nim Orzeł z roz...
II-

160 zł

szac. 60 zł

350 wyświetleń

5 zakończona
Węgry, jednostronny medal Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, 1933
Węgry, jednostronny medal Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, 1933
129413
sygnowany LUDVUG P P, KORMENDI F.J. Aw: Głowa króla w lew...
II

210 zł

szac. 100 zł

531 wyświetleń

5 zakończona
Rosja, 5 rubli, 1889 АГ
Rosja, 5 rubli, 1889 АГ
103734
II-

2 600 zł

szac. 2 500 zł

780 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 408-420
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 408-420
129302
Aw: Popiersie cesarza na wprost z włócznią i tarczą, w ot...
II

2 800 zł

szac. 3 750 zł

928 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 457-474
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 457-474
129304
Aw: Popiersie cesarza na wprost z włócznią i tarczą, w ot...
II+/I-

2 900 zł

szac. 4 000 zł

854 wyświetleń

4 zakończona
Bizancjum, solidus, 542-565
Bizancjum, solidus, 542-565
129305
Aw: Popiersie na wprost, D N IVSTINI - ANVS PP AVG, Rw: W...
II/II+

2 300 zł

szac. 2 500 zł

1005 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.