Prusy Książęce 1525-1657, ternar, 1591

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:31:08
129356
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Fryderyk von Ansbach 1578-1603, ternar, 1591, Królewiec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Slg. Marienburg 1296, Voss. 1447

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 575

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  120 zł
4)  120 zł
5)  95 zł