Polska, ort, 1618

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 21:48:58
129392
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, wariant z łapą niedźwiedzia w tarczy nad herbem miasta, dwukropek i mała rozetka kończą napis w otoku na awersie, na rewersie mały kwiatek zaczyna napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD18a-8 (R)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 887

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  130 zł