Polska, rubel, 1844 M-W

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, rubel, 1844 M-W

Polska, rubel, 1844 M-W

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:03:55
129202
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 M-W, Warszawa, odmiana z ogonem Orła ułożonym wachlarzowato
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładna patyna, pięknie zachowany z blaskiem menniczym
Literatura: Bitkin 423, Plage 433

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1658

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł
3)  1 850 zł
4)  1 800 zł
5)  1 650 zł
6)  1 550 zł
7)  1 200 zł
8)  620 zł