Węgry, jednostronny medal Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, 1933

Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2016 22:41:52
129413
Opis: Węgry, jednostronny medal Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, 1933, sygnowany LUDVUG P P, KORMENDI F.J. Aw: Głowa króla w lewo i napis w otoku SOBIESKI EMLEKUNNEPE ESZTERGOMBAN 1933 IX 15, pod głową króla cecha probiercza
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.98 g, 33 mm, patyna, bardzo ładny

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 524

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  60 zł