Zakończenie: 28-01-2016 20:30 ÷ 21:55
Polska, 5 groszy, 1811/I.S.
121578
| II-/III+ |
60 zł szac. 100 zł 539 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Pomorze, dwuszeląg, 1621
89803
| III |
60 zł szac. 100 zł 226 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Pomorze, dwuszeląg, 1622
89802
| III- |
60 zł szac. 100 zł 154 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1888
121574
| II- |
60 zł szac. 60 zł 843 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Medal Polskie Linie Oceaniczne TS/S Stefan Batory-Rejs Inauguracyjny 11.IV-6.V.1969
89820
sygnowany W(acław) Kowalik, Aw: Półpostać Stefana Batoreg... | I/I- |
60 zł szac. 75 zł 1928 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1549
119655
końcówki napisu LI/LITVA | II+ |
55 zł szac. 80 zł 204 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1002-1024
119967
Kapliczka z kulką wewnątrz / Krzyż z kulkami i półksiężyc... | III- |
55 zł szac. 60 zł 142 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, denar typu OAP lub jego naśladownictwo, 983-1002
120107
Kapliczka z belkami / Krzyż i O-D-D-O | IV |
55 zł szac. 40 zł 150 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1980
115328
Łódź 1905 - PRÓBA | I |
55 zł szac. 50 zł 181 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Pomorze, kwartnik, XV-XVI w.
89805
Aw: Głowa Orła w lewo, wokoło napis, Rw: Gryf kroczący w ... | III- |
55 zł szac. 50 zł 239 wyświetleń |
3 | zakończona |