Aukcja online

pokaż wszystko
Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie
Rozpoczęcie: 18-01-2016 18:00
Zakończenie: 28-01-2016 20:30 ÷ 21:55
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 5 groszy, 1811/I.S.
Polska, 5 groszy, 1811/I.S.
121578
II-/III+

60 zł

szac. 100 zł

539 wyświetleń

1 zakończona
Pomorze, dwuszeląg, 1621
Pomorze, dwuszeląg, 1621
89803
III

60 zł

szac. 100 zł

226 wyświetleń

1 zakończona
Pomorze, dwuszeląg, 1622
Pomorze, dwuszeląg, 1622
89802
III-

60 zł

szac. 100 zł

154 wyświetleń

1 zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1888
Rosja, 5 kopiejek, 1888
121574
II-

60 zł

szac. 60 zł

843 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Medal Polskie Linie Oceaniczne TS/S Stefan Batory-Rejs Inauguracyjny 11.IV-6.V.1969
Polska, Medal Polskie Linie Oceaniczne TS/S Stefan Batory-Rejs Inauguracyjny 11.IV-6.V.1969
89820
sygnowany W(acław) Kowalik, Aw: Półpostać Stefana Batoreg...
I/I-

60 zł

szac. 75 zł

1928 wyświetleń

2 zakończona
Polska, półgrosz, 1549
Polska, półgrosz, 1549
119655
końcówki napisu LI/LITVA
II+

55 zł

szac. 80 zł

204 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, denar, 1002-1024
Niemcy, denar, 1002-1024
119967
Kapliczka z kulką wewnątrz / Krzyż z kulkami i półksiężyc...
III-

55 zł

szac. 60 zł

142 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, denar typu OAP lub jego naśladownictwo, 983-1002
Niemcy, denar typu OAP lub jego naśladownictwo, 983-1002
120107
Kapliczka z belkami / Krzyż i O-D-D-O
IV

55 zł

szac. 40 zł

150 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 20 złotych, 1980
Polska, 20 złotych, 1980
115328
Łódź 1905 - PRÓBA
I

55 zł

szac. 50 zł

181 wyświetleń

4 zakończona
Pomorze, kwartnik, XV-XVI w.
Pomorze, kwartnik, XV-XVI w.
89805
Aw: Głowa Orła w lewo, wokoło napis, Rw: Gryf kroczący w ...
III-

55 zł

szac. 50 zł

239 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.