Polska, Medal Polskie Linie Oceaniczne TS/S Stefan Batory-Rejs Inauguracyjny 11.IV-6.V.1969

Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2016 21:53:34
89820
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Medal Polskie Linie Oceaniczne TS/S Stefan Batory-Rejs Inauguracyjny 11.IV-6.V.1969, sygnowany W(acław) Kowalik, Aw: Półpostać Stefana Batorego i napisy poziome w tle, Rw: Statek, poniżej napis REJS INAUGURACYJNY 11.IV - 6.V.1969 i napis w otoku POLSKIE LINIE OCEANICZNE TS/S STEFAN BATORY
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 60 mm, nakład 1090 sztuk, medal w oryginalnym opakowaniu.
Literatura: Paszkowycz 20/69

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1924

1)  60 zł
2)  55 zł