Polska, ort, 1626

Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie
Polska, ort, 1626

Polska, ort, 1626

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2016 21:17:55
121554
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1626, Gdańsk, końcówka napisu PR
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, ładnie zachowany.
Literatura: Shatalin GD26a-3 (R)

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1263

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  460 zł
4)  400 zł
5)  390 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł
9)  250 zł
10)  250 zł
11)  185 zł
12)  180 zł