Polska, ort, 1615

Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2016 21:10:15
121543
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, mała głowa z szeroką kryzą, łapa niedźwiedzia w tarczy, na awersie dwukropek i rozetka kończy napis.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rysa na awersie, ale ładny, wyraźny egzemplarz.
Literatura: Shatalin GD15b-5 (R)

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1101

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  580 zł
4)  560 zł
5)  500 zł
6)  360 zł
7)  340 zł
8)  320 zł