Polska, trojak, 1585

Monety średniowieczne, Polska, Holandia i inne europejskie
Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2016 20:59:08
89791
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1585, Wilno, herb Prus w otoku za PO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.85.2.e (R), Ivanauskas'09 4SB56-26

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1126

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  440 zł
4)  420 zł
5)  380 zł
6)  280 zł
7)  230 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  155 zł
11)  150 zł