Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, zestaw medali z uszkiem
117193
1. Józef Korzeniowski medal sygnowany GERLACH i MEISSNER ... | II |
125 zł szac. 75 zł 443 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
117173
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F... | III |
130 zł szac. 100 zł 1604 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal II Zjad Techników Polskich we Lwowie, 1886
117174
sygnowany M KURNATOWSKI, Aw: Napis poziomy DRUGI ZJAZD TE... | III/IV |
120 zł szac. 30 zł 680 wyświetleń |
6 | zakończona | |
117015
medal sygnowany W.STERNBERG LWÓW, Aw; Poziomy napis w wie... | I- |
640 zł szac. 200 zł 1533 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913
117177
sygnowany W JASTRZĘBOWSKI, Aw: W wieńcu napis w pięciu wi... | I |
640 zł szac. 200 zł 732 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Zakłady Amunicyjne w Warszawie, 1930
117195
medal niesygnowany autorstwa S.R. Koźbielewskiego, Aw: Pt... | II- |
270 zł szac. 100 zł 541 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Józef Piłsudski, 1930
117027
autor Józef Aumiller Aw: Popiersie w lewo. W otoku: MARSZ... | III+ |
125 zł szac. 100 zł 462 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, XIV Zjazd Lekarzy i Przyrodników w Poznaniu, 1933
117194
medal z uszkiem sygnowany J.WYSOCKI, Aw: Poziomy napis, R... | II- |
115 zł szac. 60 zł 924 wyświetleń |
6 | zakończona | |
117165
sygnowany C.RADNITZKY, Aw: Rolnicy w polu na tle starej p... | III+ |
780 zł szac. 250 zł 1479 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy Wystawy Kucharsko Spożywczej, 1902
117442
sygnowany S.HLAWSKI, Aw: Tarcza herbowa Warszawy, wokoło ... | III+ |
230 zł szac. 75 zł 922 wyświetleń |
5 | zakończona |