Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty z kolekcji Lucow, akcje i obligacje, Antyk, Śląsk, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 07-09-2015 18:00
Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, zestaw medali z uszkiem
Polska, zestaw medali z uszkiem
117193
1. Józef Korzeniowski medal sygnowany GERLACH i MEISSNER ...
II

125 zł

szac. 75 zł

443 wyświetleń

7 zakończona
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
117173
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F...
III

130 zł

szac. 100 zł

1604 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal II Zjad Techników Polskich we Lwowie, 1886
Polska, medal II Zjad Techników Polskich we Lwowie, 1886
117174
sygnowany M KURNATOWSKI, Aw: Napis poziomy DRUGI ZJAZD TE...
III/IV

120 zł

szac. 30 zł

680 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal pamiątkowy Otwarcia Politechniki Lwowskiej 15 Listopada 1877, 1877
Polska, medal pamiątkowy Otwarcia Politechniki Lwowskiej 15 Listopada 1877, 1877
117015
medal sygnowany W.STERNBERG LWÓW, Aw; Poziomy napis w wie...
I-

640 zł

szac. 200 zł

1533 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913
Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913
117177
sygnowany W JASTRZĘBOWSKI, Aw: W wieńcu napis w pięciu wi...
I

640 zł

szac. 200 zł

732 wyświetleń

6 zakończona
Polska, Zakłady Amunicyjne w Warszawie, 1930
Polska, Zakłady Amunicyjne w Warszawie, 1930
117195
medal niesygnowany autorstwa S.R. Koźbielewskiego, Aw: Pt...
II-

270 zł

szac. 100 zł

541 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal Józef Piłsudski, 1930
Polska, medal Józef Piłsudski, 1930
117027
autor Józef Aumiller Aw: Popiersie w lewo. W otoku: MARSZ...
III+

125 zł

szac. 100 zł

462 wyświetleń

6 zakończona
Polska, XIV Zjazd Lekarzy i Przyrodników w Poznaniu, 1933
Polska, XIV Zjazd Lekarzy i Przyrodników w Poznaniu, 1933
117194
medal z uszkiem sygnowany J.WYSOCKI, Aw: Poziomy napis, R...
II-

115 zł

szac. 60 zł

924 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal nagrodowy Cesarsko-Królewskiego Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego Krakowskiego
Polska, medal nagrodowy Cesarsko-Królewskiego Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego Krakowskiego
117165
sygnowany C.RADNITZKY, Aw: Rolnicy w polu na tle starej p...
III+

780 zł

szac. 250 zł

1479 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal nagrodowy Wystawy Kucharsko Spożywczej, 1902
Polska, medal nagrodowy Wystawy Kucharsko Spożywczej, 1902
117442
sygnowany S.HLAWSKI, Aw: Tarcza herbowa Warszawy, wokoło ...
III+

230 zł

szac. 75 zł

922 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.