Polska, medal II Zjad Techników Polskich we Lwowie, 1886

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:55:50
117174
Opis: Polska - XIX wiek, medal II Zjad Techników Polskich we Lwowie, 1886, sygnowany M KURNATOWSKI, Aw: Napis poziomy DRUGI ZJAZD TECHNIKÓW POLSKICH LWÓW D 3 4 5 6 PAŹDŹ 1886, Rw: Na tle słońca gałązki oliwne i symbole techniki
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: cynk 34 mm

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 680

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  22 zł
6)  18 zł