Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:56:15
117015
Opis: Polska - XIX wiek, medal pamiątkowy Otwarcia Politechniki Lwowskiej 15 Listopada 1877, 1877, medal sygnowany W.STERNBERG LWÓW, Aw; Poziomy napis w wieńcu z gałązek oliwnych, Rw: Siedząca kobieta i mężczyzna w strojach antycznych, obok Orzeł, pomiędzy nimi Sowa, wokoło napis ARCH. INŻ. MECH. CHEM. LITERIS ET ARTIBUS
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cynk 56 mm

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1534

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  300 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  120 zł