Polska, 1 grosz, 1930

Polska, 1 grosz, 1930

Polska, 1 grosz, 1930

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 22:02:05
116272
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1930, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 101e

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 377

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  30 zł