wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Moneta złota w Polsce średniowiecznej, Kraków 1912

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:20:25
115722
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Moneta złota w Polsce średniowiecznej, Kraków 1912
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 107 stron formatu B5, oprawa twarda w sztuczną skórę, ekslibris Stanisława Bulkiewicza

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1674

1)  230 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  125 zł
6)  60 zł