wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Fałszerstwa monetarne Fryderyka II; Poznań 1948

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:24:10
115740
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Fałszerstwa monetarne Fryderyka II; Poznań 1948
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: 70 stron formatu B5, oprawa kartonowa, stemple własnościowe Stanisława Bulkiewicza

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1430

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  50 zł
5)  50 zł
6)  36 zł
7)  32 zł
8)  30 zł