wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - O grzywnie i monecie piastowskiej, Kraków 1908

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:20:00
115728
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - O grzywnie i monecie piastowskiej, Kraków 1908
Stan zachowania: dobry,
Dodatkowe informacje: 96 stron formatu B5, oprawa broszurowa, okładki słabo zachowane, blok sklejony wtórnie, ale wnętrze katalogu dobrze zachowane, podpis własnościony

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1343

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  150 zł
6)  80 zł
7)  55 zł
8)  46 zł
9)  34 zł
10)  30 zł