wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Harby i pieczęcie miejscowości województwa śląskiego z 4..

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:23:20
115694
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Harby i pieczęcie miejscowości województwa śląskiego z 438 rycinami, Katowice 1939
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: 344 strony formatu B5, oprawa twarda płócienna ze złoceniami

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1282

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  140 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  30 zł