Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:50:50
114562
Opis: Śląsk - Księstwo Opolskie - Bolesław IV 1400-1437 lub Jan II i Mikołaj I 1437-1439 lub Mikołaj I 1439-1476, brakteat, XV w., Opole, Orzeł na wprost z głową w lewo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro
Literatura: Fbg 483, Kop. 8679, BRP GŚl 31-36

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  175 zł
4)  165 zł
5)  80 zł
6)  60 zł