wydawnictwa polskie, Pieniądz Polski - przewodnik po wystawie numizmatycznej, urządzonej staran..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:35:50
115734
Opis: wydawnictwa polskie, Pieniądz Polski - przewodnik po wystawie numizmatycznej, urządzonej staraniem zrzeszenia urzędnikow Banku Gospodarstwa Krajowego, oddziału w Lwowie; Lwów 1934; wewnątrz m.in. Rudolf Mękicki - Pieniądz kruszcowy, Polski, dawniej i dziś
Stan zachowania: dobry,
Dodatkowe informacje: 60 stron formatu B5, oprawa kartonowa, fragmenty zagrzybienia

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 308

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  30 zł