wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944; Warszawa 1981

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:34:35
115739
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944; Warszawa 1981
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 216 stron i 64 tablice, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 935

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  140 zł