wydawnictwa polskie, Kazimierz Stronczyński - Dawne monety polskie dynastyi Piastów i Jagiellon..

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:34:10
115732
Opis: wydawnictwa polskie, Kazimierz Stronczyński - Dawne monety polskie dynastyi Piastów i Jagiellonów, cz. 1 - monety pierwszych czterech wieków rozbiorem wykopalisk objaśnione; Piotrków 1883
Stan zachowania: dobry,
Dodatkowe informacje: 247 stron oraz tablice formatu B5, oprawa twarda w półskórek z marmurkiem, ze stemplami M. B. P. w Łodzi i wydartymi lub wyciętymi ekslibrisami

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 317

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  220 zł
4)  150 zł