wydawnictwa polskie, Józef Machowski - Poczta Polska obozu II D w Gross Born - Katalog wystawy ..

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:30:25
115699
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Machowski - Poczta Polska obozu II D w Gross Born - Katalog wystawy filatelistycznej, Kraków 1963
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 60 stron formatu B5, oprawa kartonowa z obwolutą

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 338

1)  14 zł
2)  12 zł