wydawnictwa polskie, Jan Litwiński - Album pieniędzy papierowych polskich z roku 1794 z podanie..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:30:00
115696
Opis: wydawnictwa polskie, Jan Litwiński - Album pieniędzy papierowych polskich z roku 1794 z podaniem historycznem, wydanie II, Kraków 1908
Stan zachowania: dobry,
Dodatkowe informacje: 16 stron i 6 tablic formatu B5, oprawa kartonowa oddarta

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 196

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  36 zł
5)  26 zł
6)  14 zł