wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum ..

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:29:10
115682
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum 1970
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje:
Literatura: 256 stron i 17 tablic oraz mapy i szkice formatu B5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1325

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  150 zł
6)  55 zł
7)  46 zł