Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:27:55
115704
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 2, monety pomorskie, śląskie, mazowieckie i krzyżackie; Warszawa 1975
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 186 stron formatu A5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 318

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł