Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:27:30
115703
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 1 monety królów i książąt polskich 960-1501 r.; Warszawa 1974
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 296 stron formatu A5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 337

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  125 zł