wydawnictwa polskie, Zygmunt Karpiński - Ustroje pieniężne w Polsce od roku 1917, Warszawa 1968

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:27:05
115695
Opis: wydawnictwa polskie, Zygmunt Karpiński - Ustroje pieniężne w Polsce od roku 1917, Warszawa 1968
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: 278 stron i tablice formatu B5, oprawa twarda płócienna z obwolutą, na pierwszej stronie dedykacja

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 314

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  24 zł