wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:26:40
115674
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje:
Literatura: 253 strony formatu B5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 305

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł