wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:25:25
115721
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 188 stron formatu B5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 381

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  100 zł