wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Mennica Bydgoska; Toruń 1955; Rocznik Towarzystwa Naukow..

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:24:35
115738
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Mennica Bydgoska; Toruń 1955; Rocznik Towarzystwa Naukowego w Toruniu, rok 58, zeszyt 2
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 291 stron formatu B5, oprawa kartonowa, nie obcięte marginesy

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 555

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  200 zł