wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Pieniądz papierowy Polski odrodzonej, Kraków 1939

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:23:45
115726
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Pieniądz papierowy Polski odrodzonej, Kraków 1939
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 23 strony formatu B5, oprawa broszurowa

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 316

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  40 zł
5)  36 zł
6)  22 zł