wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Księżniczka polska opatką niemiecką XII wieku; Swatawa k..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:22:30
115723
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Księżniczka polska opatką niemiecką XII wieku; Swatawa królowa czeska; Kraków 1936; fragment Wiadomości Numizmatyczno-Archeologicznych z roku 1935
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: 24 strony formatu B5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 264

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł
4)  20 zł