wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Moneta w starożytności, Kraków 1930; zebrane fragmenty z..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:22:05
115729
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Moneta w starożytności, Kraków 1930; zebrane fragmenty z Wiadomości Numizmatyczno-Archeologicznych, rok 1928 i 1930
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 82 strony formatu B5, oprawa kartonowa, nie obcięte marginesy

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 298

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  50 zł