wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Zabytki mennicze książąt Braniborskich z XII wieku, Pozn..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:21:40
115725
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Zabytki mennicze książąt Braniborskich z XII wieku, Poznań 1927; fragment Slavia Occidentalis t. VI
Stan zachowania: dobry,
Dodatkowe informacje: 25 stron i 1 tablica formatu B5, oprawa broszurowa, nie obcięte marginesy

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 223

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł