wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Św. Pam. Prof. Dr. Franciszek Piekosiński, rys życia i p..

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:19:35
115681
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Św. Pam. Prof. Dr. Franciszek Piekosiński, rys życia i prac, Kraków 1907
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: 16 stron + tablice formatu B5, oprawa kartonowa,

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 433

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  30 zł
6)  30 zł