wydawnictwa polskie, Andrzej Białkowski, Tomasz Szweycer - Monety ostatnich Jagiellonów, Warsza..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:16:15
115684
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Białkowski, Tomasz Szweycer - Monety ostatnich Jagiellonów, Warszawa 1975
Stan zachowania: prawie nowy,
Dodatkowe informacje: 257 stron formatu B5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 448

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  28 zł