wydawnictwa polskie, Konrad Berezowski - Cennik monet polskich - panowanie Stanisława Augusta, ..

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 21:15:50
115730
Opis: wydawnictwa polskie, Konrad Berezowski - Cennik monet polskich - panowanie Stanisława Augusta, okres porozbiorowy, Wojna światowa i czasy ostatnie; Warszawa 1934
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: 62 strony formatu B5, oprawa kartonowa, okładki oderwane, ale wnętrze bardzo ładne

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 496

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  125 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  85 zł