Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 20:40:50
97742
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, seria E, numeracja 566714
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane z naddarciami, po bardzo fachowej konserwacji, przyzwoita prezencja
Literatura: Lucow 1229 (R4), Miłczak 132a

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 65 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 191

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  65 zł