Polska, 20 złotych, 1944

Polska, 20 złotych, 1944

Polska, 20 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2015 20:40:25
97741
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria aA, numeracja 377761
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, usztywniany papier, po bardzo fachowej konserwacji, piękna prezencja, bardzo rzadka odmiana
Literatura: Lucow 1122b (R4), Miłczak 116d

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 26 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 205

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł