Polska, szóstak koronny, 1666 / AT

Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Rozpoczęcie: 07-02-2012 18:00
Zakończenie: 16-02-2012 21:15:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-02-2012 21:15:00
75617
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, szóstak koronny, 1666 / AT, Kraków
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ślady korozji

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 1687