Polska, trojak koronny, 1622

Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Polska, trojak koronny, 1622

Polska, trojak koronny, 1622

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2012 21:09:00
75611
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak koronny, 1622, Kraków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko gięty
Literatura: Iger K.22.1.a

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 3501

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł