Polska, półgrosz litewski, 1550

Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2012 20:56:00
75598
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1550, Wilno
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny blask menniczy

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1772

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł